افتخاری دیگر برای کونگ فوتوآ(ارتقاء کمیته توآ به انجمن توآ )

به نام خدا
با سلام
بدینوسیله به اطلاع جامعه بزرگ و قدرتمند کونگ فو توآ بدون پسوند و پیشوند کشور میرساند که به حول و قوه الهی و پس از سالها تلاش و زحمات بی شائبه مسئولین و دست اندرکاران کونگ فو توآ کشور با پیگیری و ممارست ریاست محترم کونگ فو توآ کشور جناب استاد موسی یحیایی و نایب رئیس محترم جناب استاد علی وهابی و حمایت های بی دریغ و دلسوزانه جناب استاد رضا حیدری ریاست محترم فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی،
"" کونگ فو توآ کشور رسما از سوی وزارت ورزش‌ و‌ جوانان جمهوری اسلامی ایران از کمیته به عنوان #انجمن ارتقاء ، تائید و معرفی گردید ""


دفتر مرکزی و انفورماتیک کونگ فوتوآ کشور

 

شورای ساماندهی سبکهای وزارت ورزش و جوانان سبکهای موجود در ورزشهای رزمی را بر اساس فاکتورهای متفاوت طبقه بندی کرده است:

اول سبکهایی که دارای جایگاه جهانی بوده و دارای فدراسیون جهانی هستند. آنها را انجمن نامیده است. انجمن ها ، مجزا دارای * تیم ملی – بودجه  و امکانات اداری وسیستمی بیشتر نسبت به کمیته و گروه میباشند

دوم سبکهایی که دارای جایگاه جهانی نبوده اما در داخل دارای جمعیت قابل توجهی هستند و توانسته اند جمعیت چند هزارنفره ثابتی داشته و کارت بیمه اخذ نمایند این دسته کمیته نامیده میشوند.

سوم سبکهایی که به علت فعالیت چندین ساله و تلاشهای ورزشی در سی سال گذشته و داشتن سیاقی نو و جمعیت چشم گیر موفق به اخذ هزار کارت بیمه سالانه شوند. اینها گروه نامیده میشوند.

 

T.me/irKungfuTOA  کانال رسمی توآ کشور 
Www.irankungfutoa.Com وب سایت رسمی توآ کشور

 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “افتخاری دیگر برای کونگ فوتوآ(ارتقاء کمیته توآ به انجمن توآ )”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *